MIRE SE VINI NE WEB.SITIN SHPRESOJ TE KALONI CASTE TE KENDSHME
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 SEKRETET...........!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GASHI
Ushtar i Forumi
Ushtar i Forumi
avatar

Male Numri i postimeve : 415
Age : 36
Qyteti : prizren
hobi juai : !!
Humor : h`ec bubrreci
Registration date : 09/12/2007

MesazhTitulli: SEKRETET...........!!   06/03/08, 02:28 pm

????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://blerimgashi.de.tl
GASHI
Ushtar i Forumi
Ushtar i Forumi
avatar

Male Numri i postimeve : 415
Age : 36
Qyteti : prizren
hobi juai : !!
Humor : h`ec bubrreci
Registration date : 09/12/2007

MesazhTitulli: Re: SEKRETET...........!!   25/03/08, 02:28 pm

nese doni ta dini se si behet 1 magji duhet ti ndjekni uneverisitetet e europes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://blerimgashi.de.tl
toniMale Numri i postimeve : 1
Age : 48
Qyteti : Prizren
hobi juai : sport
Humor : leci
Registration date : 08/04/2008

MesazhTitulli: Re: SEKRETET...........!!   08/04/08, 08:32 pm

toni ,, ju flm per mirkuptim ... deshiroj te die per jeten e ardhme time

spari duhet te flasim me veten se kush jam ?

se dyti duhet te kemi besim te sinqert dhe te plot se alla-hu eshte 1 ?

te ardhmen askush smundet ta realizoj po spat njeriu vetvendosje dhe at qe e deshiron besoj se dote realizohet nese une e dua 1 deshir te plotesohet duhet te punoj dhe ta luftoj me mendje te keqen pa kurrfar frike se ata nuk lejojn te plotsohen endrrat tona por ne jemi mete fort se gjdokush pos alla-hut jeta eshte ne duart e tona tung flm.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GASHI
Ushtar i Forumi
Ushtar i Forumi
avatar

Male Numri i postimeve : 415
Age : 36
Qyteti : prizren
hobi juai : !!
Humor : h`ec bubrreci
Registration date : 09/12/2007

MesazhTitulli: Re: SEKRETET...........!!   11/04/08, 04:36 pm

o njerzimi i lodhur ka lindur dhe dotvdes. Sleep


Edituar pėr herė tė fundit nga Admin nė 06/06/08, 10:17 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://blerimgashi.de.tl
GASHI
Ushtar i Forumi
Ushtar i Forumi
avatar

Male Numri i postimeve : 415
Age : 36
Qyteti : prizren
hobi juai : !!
Humor : h`ec bubrreci
Registration date : 09/12/2007

MesazhTitulli: Re: SEKRETET...........!!   11/04/08, 04:45 pm

si mundemi ta dim se nga kush jemi te komanduar behet pyetje per mbrendin e botes son dhe pse jemi kaq te ligsht nga memorja apo nga gjipies si thojn te menqurit.?

se dyti pse planetet tjera munden nga largesija mena komanduar neve si qenje njerzore qe jemi ne athua ata`a jan me shkenc teper para nesh.?

nese dikush din te jep pergjigjen ju falenderojm.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://blerimgashi.de.tl
GASHI
Ushtar i Forumi
Ushtar i Forumi
avatar

Male Numri i postimeve : 415
Age : 36
Qyteti : prizren
hobi juai : !!
Humor : h`ec bubrreci
Registration date : 09/12/2007

MesazhTitulli: Re: SEKRETET...........!!   13/04/08, 05:49 pm

shmu d`budallem populli shqiptar nese nuk din duhet me kopju evropen ne gjdo pikpamje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://blerimgashi.de.tl
GASHI
Ushtar i Forumi
Ushtar i Forumi
avatar

Male Numri i postimeve : 415
Age : 36
Qyteti : prizren
hobi juai : !!
Humor : h`ec bubrreci
Registration date : 09/12/2007

MesazhTitulli: Re: SEKRETET...........!!   21/04/08, 12:26 pm

budall keni lind e budall doni medek !!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://blerimgashi.de.tl
GASHI
Ushtar i Forumi
Ushtar i Forumi
avatar

Male Numri i postimeve : 415
Age : 36
Qyteti : prizren
hobi juai : !!
Humor : h`ec bubrreci
Registration date : 09/12/2007

MesazhTitulli: Re: SEKRETET...........!!   06/06/08, 10:18 am

boll ma se zduhet te komandohen nga 1 njeri Suspect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://blerimgashi.de.tl
GASHI
Ushtar i Forumi
Ushtar i Forumi
avatar

Male Numri i postimeve : 415
Age : 36
Qyteti : prizren
hobi juai : !!
Humor : h`ec bubrreci
Registration date : 09/12/2007

MesazhTitulli: Re: SEKRETET...........!!   06/06/08, 10:20 am

me sekrete mundesh te injoroish vetveten pse athua. Idea
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://blerimgashi.de.tl
toli_55
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 109
Age : 33
Qyteti : irak :p
hobi juai : hacking
Humor : hahah
Registration date : 11/05/2008

MesazhTitulli: Re: SEKRETET...........!!   28/06/08, 04:48 pm

lyp se i gjan

Shko mas shpie shko mas bunari .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GASHI
Ushtar i Forumi
Ushtar i Forumi
avatar

Male Numri i postimeve : 415
Age : 36
Qyteti : prizren
hobi juai : !!
Humor : h`ec bubrreci
Registration date : 09/12/2007

MesazhTitulli: Re: SEKRETET...........!!   30/06/08, 01:59 pm

mos thuaj se nukdi asni sekret te botes neper trurin ton silllet e pshtillet gjdosen hahahah.!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://blerimgashi.de.tl
GASHI
Ushtar i Forumi
Ushtar i Forumi
avatar

Male Numri i postimeve : 415
Age : 36
Qyteti : prizren
hobi juai : !!
Humor : h`ec bubrreci
Registration date : 09/12/2007

MesazhTitulli: Re: SEKRETET...........!!   02/07/08, 05:54 pm

shikoni ne pasqyre edhe dota kuptoni se qka eshte 1 sekret.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://blerimgashi.de.tl
admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 40
Age : 93
Registration date : 11/12/2007

MesazhTitulli: Re: SEKRETET...........!!   09/07/08, 09:21 pm

Nese beni dialog te paq te hapur beni edhe hapsir te jetes suaj sunny !!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: SEKRETET...........!!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
SEKRETET...........!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
O Magjistar :: 3 MAGJISTAR-
Kėrce tek: