MIRE SE VINI NE WEB.SITIN SHPRESOJ TE KALONI CASTE TE KENDSHME
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 tri deshira

Shko poshtė 
AutoriMesazh
beni69Numri i postimeve : 19
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: tri deshira   16/03/08, 11:02 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GASHI
Ushtar i Forumi
Ushtar i Forumi
avatar

Male Numri i postimeve : 415
Age : 36
Qyteti : prizren
hobi juai : !!
Humor : h`ec bubrreci
Registration date : 09/12/2007

MesazhTitulli: Re: tri deshira   04/07/08, 12:53 pm

pai deshira ime e par qe qenja njerzore te jeton ne paqe dhe te ken meteper bashkpunim dhe bashk bisedime .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://blerimgashi.de.tl
zoguFemale Numri i postimeve : 6
Age : 22
Qyteti : paris
hobi juai : sport
Humor : vozitje
Registration date : 06/03/2008

MesazhTitulli: Re: tri deshira   12/07/08, 07:31 pm

E imja eshte rrugen time ta ndjeki dhe qe temos me pengoi askush.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: tri deshira   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
tri deshira
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
O Magjistar :: Feja dhe besimi i Njeriut-
Kėrce tek: