MIRE SE VINI NE WEB.SITIN SHPRESOJ TE KALONI CASTE TE KENDSHME
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 FEJA RUSSE

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
GASHI
Ushtar i Forumi
Ushtar i Forumi
avatar

Male Numri i postimeve : 415
Age : 35
Qyteti : prizren
hobi juai : !!
Humor : h`ec bubrreci
Registration date : 09/12/2007

MesazhTitulli: FEJA RUSSE   21/03/08, 11:04 am

.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://blerimgashi.de.tl
 
FEJA RUSSE
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
O Magjistar :: Feja dhe besimi i Njeriut-
Kėrce tek: